Chodzież, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Chodzież

Chcesz kreować sukces najlepszej marki telekomunikacyjnej w Polsce ?
Chcesz doradzać, a nie tylko sprzedawać ?
Dołącz do nas jako Doradca Klienta Biznesowego Orange.

Twoje główne zadania:
&#8226; Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
&#8226; Opieka nad powierzonym portfelem Klientów Biznesowych
&#8226; Rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
&#8226; Opieka nad obecnymi Klientami Orange i utrzymanie dotychczasowych Klientów
&#8226; Prowadzenie negocjacji handlowych, sprzedaż usług i produktów operatora Orange

Nasze oczekiwania:
&#8226; Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych lub IT
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych
&#8226; Zainteresowanie nowymi technologiami
&#8226; Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
&#8226; Umiejętność planowania własnej pracy, gotowość do pracy w terenie
&#8226; Mile widziany własny samochód
&#8226; Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia

Oferujemy Ci:

&#8226; Portfel Klientów do stałej opieki
&#8226; Dodatkowe bazy Klientów wspomagające realizację celów sprzedażowych
&#8226; Stałe wynagrodzenie za opiekę nad powierzonym Portfelem Klientów w przedziale 2.500 zł - 5.600 zł
&#8226; Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowaną sprzedaż
&#8226; Nowy, przejrzysty system prowizyjny
&#8226; Podstawowe narzędzia pracy
&#8226; Szkolenia sprzedażowe i produktowe
&#8226; Pracę w segmencie Small/Medium o najwyższym potencjale sprzedażowym

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszego ogłoszenia prosimy przesyłać, w tytule podając Doradca Klienta Biznesowego Orange, na adres: praca@sanmar.pl/

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Czerwiec, 2014  15:23

Identyfikator: 509373

Wyświetleń: 1637